cs

Vítejte na stránkách penzionu Rendezvous ve Valticích

 

Chcete poznat Valtice na vlastní kůži? Rádi budeme Vašim průvodcem po kraji vinic, památek a turistiky. Náš penzion Valtice Rendezvous se nachází v tiché části sklepní ulice u městských hradeb historického města Valtice. Pokud zvolíte dopravu automobilem, můžete ho v klidu zaparkovat přímo před penzionem. Cestujete v páru? To se Vám určitě bude líbit apartmá s vířivou vanou. Přijedete jako skupina? Mám pro Vás k dispozici  9 komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, s celkovou kapacitou 18 osob. 

Tiché prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Na své si zde přijdou také milovníci vína.  Na náměstí do centra to je od nás cca 500m.

 

Budeme si Vás hýčkat. Hosté mohou strávit příjemné chvíle na zahradě, využít posezení v pergole, zapůjčit si lehátka a případně ochutnat grilované speciality připravované majitelem přímo před Vašima očima.

Co bychom to byli za penzion bez vinného sklepa. Hosté se můžou těšit na řízené degustace lahodných vín.

Jestli plánujete rodinnou oslavu v okruhu Vašich blízkých nebo se chystáte uspořádat firemní školení, penzion Rendezvous je Vám k dispozici. Cestujete do Valtic za cykloturistikou? Zeptejte se majitele, poradí Vám tu pravou trasu dle obtížnosti.

Lednicko-valtický areál je rájem turistů i cykloturistů. Nabízí dechberoucí výhledy a památky, které jinde nenajdete.

 

Akce a novinky

 

Dárkové poukazy

Nevíte co dát svým blízkým? využijte našich dárkových poukazů.

 

Svatomartinská husa

Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu a nemusí to být přímo Svatomartinská 11.11.!