cs

Služby

Služby

Penzion Rendezvous svým hostům poskytuje kromě komfortního ubytování v srdci Jižní Moravy, také řadu služeb pro příjemně strávený pobyt.

Snídaně a jiné stravování

K ubytování je možné přiobjednat výborné kontinentální snídaně, které jsou servírované od 8 do 9 hodin. Po předchozí domluvě zajistíme také polopenzi nebo plnou penzi. Večeře probíhají nejčastěji mezi 18-19h. Jídlo Vám připraví přímo majitel sám.

Zahrada a posezení pod pergolou

Hosté mohou načerpat nové síly díky odpočinku na zahradě penzionu. Relax zpříjemní i možnost zapůjčení lehátek. K dispozici je také venkovní posezení pod pergolou, kam se vejde až 16 osob. 

Grilování

Specialita majitele. Grilování dle výběru, nejčasteji steaky, hovězí, vepřový, kuřecí, zelenina, ryby (rybářství Pohořelice). Teplé večeře - pečené kolena, pečená žebírka, pečené pstruhy. Stačí jen říct, na co máte chuť!

Parkování

Pokud přijedete vozem tak můžete zaparkovat přímo před penzionem nebo vedle něj. Ke každému pokoji náleží jedno parkovací místo.

Úschova kol

Valtice jsou známé svými cyklostezkami. Vezměte s sebou i své kolo, uskladnit ho můžete v naší kolárně.

Speciální akce

Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu (a nemusí to být přímo Svatormartinská 11.11.) s vynikajícím červeným a bílým zelím, s domácími bramborovými, karlovarským či vídeňským knedlíkem a nebude spokojený, dokud neodejdete od stolu zcela sytí. 

Novinky

  • Dárkové poukazy

    Nevíte co dát svým blízkým? využijte našich dárkových poukazů.

  • Svatomartinská husa

    Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu a nemusí to být přímo Svatomartinská 11.11.!