cs

Ubytování Valtice

Ubytování Valtice

Penzion Rendezvous nabízí pohodlné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích a jednom apartmánu. Hosté naleznou v rodinném penzionu přáteskou atmosféru a klidné prostředí ideální pro odpočinek a načerpání nových sil. Díky své poloze je penzion skvělým výchozím bodem pro poznávání historických a kulturních památek v okolí, cyklistické toulky jihomoravskou krajinou i pro získávání skvělých zážitků, které Valtice nabízí jako např. poznávání vinařské kultury. 

Pokoje

Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, připravené jsou ručníky, na recepci je možné zapůjčit i fén. Součástí pokoje je komfortní postel s nočními stolky, úložné prostory, posezení a plochá TV. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu zdarma ve všech prostorách.

   • 7x dvoulůžkový pokoj se sprchou
   • 1x třílůžkový pokoj se sprchou
   • 1x dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou

 

K dispozici jsou 2 přistýlky na vyžádání za příplatek.

Check-in: od 14:00 / Check-out: do 10:00

Valtice

Penzion Rendezvous se nachází v typicky vinařském městě na jihu Moravy - ve Valticích. Kromě široké nabídky vinařství, vinných sklepů a řady kulturních akcí spojených nejen s vínem, Valtice svým návštěvníkům poskytují bohaté vyžití. V těsné blízkosti se nachází Lednicko-Valtický areál a řada dalších turistických cílů, nechybí značené trasy pro pěší a cyklisty.

Novinky

 • Dárkové poukazy

  Nevíte co dát svým blízkým? využijte našich dárkových poukazů.

 • Svatomartinská husa

  Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu a nemusí to být přímo Svatomartinská 11.11.!