cs

Vinárna & sklípek

Vinárna & sklípek

K příjemně strávenému večeru na jižní Moravě patří sklenka dobrého vína. V penzionu Rendezvous mohou hosté posedět ve stylové vinárně nebo navštívit vinný sklípek a dopřát si degustaci, jak se patří. Krom výběru místních vín Vám můžeme nabídnout i víno přímo od majitele.

Vinný sklep

V podzemních prostorách penzionu se nachází vinný sklípek s kapacitou 20 osob, kde se provádí řízené degustace. K výběru je až 80 vzorků vín (35 druhů) včetně kabinetních, pozdních sběrů či ledového vína. Krom známých odrůd budete mít možnost ochutnat i méně známé druhy jako jsou Pálava, Tramín v bobulích, Tramín žlutý, Aurelius, Hybernal, Chorvat (chuť po lesních jahodách). S vínem Vás seznámí místní vinař, který Vás provede všemi vzorky s výkladem a historií, včetně původu vína. Nezapomene zmínit i technologické postupy v dřívějších dobách a nyní.

Degustace pořádáme od 8 osob, menší počet lidí po dohodě.

Vinárna

Vinárna penzionu Rendezvous má kapacitu 35 lidí.

Akce na míru

Pro vaši firemní či společenskou akci rádi připravíme nabídku na míru přesně podle vašich představ. Zajišťujeme např. rauty, grilování dle výběru, řízenou degustaci, připravíme i doprovodný program, výlety po okolí, případně zajistíme dopravu.

Rádi pro Vás připravíme akci přesně podle Vašich představ. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 060 404 nebo e-mailem na adrese antonin-neuman@seznam.cz.

.

Novinky

  • Dárkové poukazy

    Nevíte co dát svým blízkým? využijte našich dárkových poukazů.

  • Svatomartinská husa

    Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu a nemusí to být přímo Svatomartinská 11.11.!